Higiena

Bezpieczeństwo i higiena

W naszych salonach kwestie bezpieczeństwa i higieny są dla nas równie ważne jak skuteczność wykonywanych zabiegów.

Oprócz bezpieczeństwa naszych klientów odpowiednia atmosfera stanowi dla nas również największa wartość, dlatego troszczymy się o nią zarówno podczas zabiegu jak i w chwilach, gdy klient zostaje sam.

Gabinet jest podzielony na przestrzeń zabiegową, poczekalnię i recepcję, dzięki czemu każdy będzie się u nas czuł maksymalnie komfortowo.

Dodatkowo w łazience zawsze znajduje się uzupełniony zapas artykułów pomocniczych pierwszej potrzeby. 

higiena depilacja
depilacja laserowa

Indywidualne podejście i wywiad medyczny

Bezpieczeństwo naszych klientów jest priorytetowe.

Przed przystąpieniem do zabiegów wykonujemy wnikliwy i szczegółowy wywiad medyczny, ponieważ tylko odpowiednie przygotowanie pozwala nam wyeliminować ryzyko związane z zabiegami i pozwoli cieszyć się bardzo dobrymi efektami już po pierwszej wizycie.

Każdy przypadek jest rozpracowywany indywidualnie.

Prowadzimy szczegółowa dokumentacje aby moc dopasować odpowiednie parametry lasera w zależności od rodzaju skory i włosa. Ponadto, troszczymy się o naszych klientów zarówno podczas zabiegu jak i po.

Jesteśmy w stałym kontakcie w razie wystąpienia jakichkolwiek efektów niepożądanych, a w zależności od potrzeb zalecamy specjalistyczne produkty po depilacji laserowej.

Sprawdź cennik zabiegów

Restrykcyjne standardy zabiegów

Dzięki restrykcyjnym procedurom związanym z dezynfekcja i sterylizacja sprzętu nasi klienci mogą czuć się w pełni bezpiecznie.

W gabinetach wydepilujsie.pl nie oszczędzamy na artykułach jednorazowych, korzystamy z materiałów i środków czystości najwyższej jakości. Jeśli, zabieg tego wymaga, każdy klient otrzymuje od nas bezpłatnie indywidualny zestaw bielizny jednorazowej, która po zabiegu jest wyrzucana.

Nasi specjaliści dbają o perfekcyjna higienę w gabinecie.

Każdy zabieg wykonywany jest w odpowiednim stroju oraz rękawiczkach jednorazowych, a po zabiegu gabinety oraz sprzęt (m.in. głowica lasera) są sprzątane i dezynfekowane zgodnie z wyznaczonymi procedurami.

depilacja laserowa