Depilacja - PACHY + UDA + ŁYDKI + LINIA BIAŁA

Trwale usunięte włosy o ok. 30%

Depilacja pachy + uda + łydki + linia biała

Oszczędzasz 167 zł 599 zł
766 zł
-22%

Trwale usunięte włosy raz na zawsze*

Depilacja pachy+ uda + łydki + linia biała

Oszczędzasz 3395 zł 3499 zł
6894 zł
-49%

Marzysz o życiu bez ciągłego usuwania owłosienia, codziennego golenia, walką z podrażnieniem skóry oraz szybko odrastającymi, ciemnymi włoskami? – z nami to możliwe!

Depilacja laserowa w wydepilujsie.pl to bezpieczny i skuteczny sposób na trwałe pozbycie się problemu z włoskami oraz jest świetną alternatywą dla nieefektywnych sposobów usuwania owłosienia. Łydki oraz kolana są najczęściej odsłaniane, dlatego to właśnie ta część ciała jest regularnie depilowana.

Wybrany pakiet obejmuje pracę na łydkach, udach, linii białej oraz pachach. Podczas jego wykonywania zbędne owłosienie usuwane jest przy zastosowaniu głowicy lasera LightSheer.

Tradycyjna depilacja włosków z pach nie tylko wymaga codziennego powtarzania czynności. Skóra znajdująca się pod pachami jest wyjątkowo delikatna i skłonna do podrażnień, przez co źle znosi stały kontakt z maszynką. Usuwanie owłosienia za pomocą lasera jest zatem szczególnie polecane dla osób ze skórą skłonną do podrażnień.

Metoda eliminuje problem wrastających włosków oraz powstawania stanów zapalnych, które występują po mechanicznych metodach depilacji.

Depilacja laserowa w wydepilujsie.pl zapobiega powstawaniu bolesnych i nieestetycznych krost, grudek i widocznych pod skórą pach cebulek włosa.

*w przypadku problemów hormonalnych, należy przed przystąpieniem do zabiegów depilacji laserowej udać się do endokrynologa w celu wyregulowania gospodarki hormonalnej.
W przeciwnym wypadku nie możemy zagwarantować usunięcia owłosienia na zawsze.