Depilacja - PACHY + TWARZ + BIKINI + LINIA BIAŁA

Trwale usunięte włosy o ok. 30%

Depilacja pachy + twarz + bikini + linia biała

Oszczędzasz 118 zł 599 zł
766 zł
-22%

Trwale usunięte włosy raz na zawsze*

Depilacja pachy + twarz + bikini + linia biała

Oszczędzasz 3395 zł 3499 zł
6894 zł
-49%

Decydując się na ten pakiet trwale pozbędziesz się niechcianego owłosienia z okolic pach, twarzy, bikini oraz linii białej.

Usuwanie zbędnych włosków wokół ust za pomocą pęsety jest uciążliwe – istnieje ryzyko wystąpienia podrażnienia skóry, a depilacja tego obszaru za pomocą maszynki do golenia stymuluje mieszki włosowe do wytwarzania nowych komórek. Wybierz depilacje laserowa w wydepilujsie.pl, a przekonasz się, że efekt gładkiej skóry bez niepokojącego meszka jest wart zachodu!

Depilacja laserowa twarzy jest bezbolesna i łagodna dla cienkiej skóry podatnej na podrażnienia, dlatego jeśli jesteś posiadaczką wrażliwej cery to ten zabieg jest również dla Ciebie wskazany.

Rozważasz depilowanie laserowe okolic bikini i zastanawiasz się nad tym, z jakich miejsc zostanie usunięte owłosienie? Zabieg na bikini, który jest zawarty w pakiecie, obejmuje nie tylko tzw. bikini „płytkie” ale także głębsze strefy bikini i przestrzeń między pośladkową – możesz również zdecydować, jak dużo owłosienia zostanie usunięte, zależnie od Twoich preferencji.

*w przypadku problemów hormonalnych, należy przed przystąpieniem do zabiegów depilacji laserowej udać się do endokrynologa w celu wyregulowania gospodarki hormonalnej.
W przeciwnym wypadku nie możemy zagwarantować usunięcia owłosienia na zawsze.